  • Mfr # TFP001HS18X049ST
  • Zoro # G304489232
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
Fixed Mount
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS18X049ST
Width
18"
Height
49"