  • Mfr # TFP001HS18X054ST
  • Zoro # G704477990
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS18X054ST
Width
18"
Height
54"