  • Mfr # TFP001HS18X066ST
  • Zoro # G204486768
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS18X066ST
Width
18"
Height
66"