  • Mfr # TFP001HS18X070ST
  • Zoro # G004476150
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS18X070ST
Width
18"
Height
70"