  • Mfr # TFP001HS18X076ST
  • Zoro # G004480133
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
True Fit
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS18X076ST
Width
18"
Height
76"