  • Mfr # TFP001HS15X027LP
  • Zoro # G804474752
Width
15"
Color
Lilly Pads
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS15X027LP
Width
15"
Height
27"