  • Mfr # TFP001HS15X029LP
  • Zoro # G804463831
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HS15X029LP
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
29"