  • Mfr # TFP001HS18X050LP
  • Zoro # G204475267
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS18X050LP
Width
18"
Height
50"