  • Mfr # TFP001HS12X027MG
  • Zoro # G504463711
Width
12"
Color
Moss Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS12X027MG
Width
12"
Height
27"