  • Mfr # TFP001HS12X047MG
  • Zoro # G404463989
Width
12"
Color
Moss Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS12X047MG
Width
12"
Height
47"