  • Mfr # TFP001HS15X046MG
  • Zoro # G304474283
Width
15"
Color
Moss Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS15X046MG
Width
15"
Height
46"