  • Mfr # TFP001HS15X055MG
  • Zoro # G504468013
Width
15"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS15X055MG
Width
15"
Height
55"