  • Mfr # TFP001HS18X074MG
  • Zoro # G204478800
Width
18"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS18X074MG
Width
18"
Height
74"