  • Mfr # TFP001HS12X035NT
  • Zoro # G704468479
Width
12"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS12X035NT
Width
12"
Height
35"