  • Mfr # TFP001HS12X076NT
  • Zoro # G004469916
Width
12"
Color
Natural Twine
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS12X076NT
Width
12"
Height
76"