  • Mfr # TFP001HS15X046NT
  • Zoro # G804474202
Width
15"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS15X046NT
Width
15"
Height
46"