  • Mfr # TFP001HS15X048NT
  • Zoro # G504463483
Width
15"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS15X048NT
Width
15"
Height
48"