  • Mfr # TFP001HS15X060NT
  • Zoro # G204471047
Width
15"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS15X060NT
Width
15"
Height
60"