  • Mfr # TFP001HS15X062NT
  • Zoro # G004472794
Width
15"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS15X062NT
Width
15"
Height
62"