  • Mfr # TFP001HS18X047NT
  • Zoro # G604486757
Width
18"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS18X047NT
Width
18"
Height
47"