  • Mfr # TFP001HS18X072NT
  • Zoro # G404477115
Width
18"
Color
Natural Twine
True Fit
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS18X072NT
Width
18"
Height
72"