  • Mfr # TFP001HS18X074NT
  • Zoro # G404478785
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HS18X074NT
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
74"