  • Mfr # TFP001HS12X038CH
  • Zoro # G304470285
Width
12"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS12X038CH
Width
12"
Height
38"