  • Mfr # TFP001HS12X073CH
  • Zoro # G504467931
Width
12"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS12X073CH
Width
12"
Height
73"