  • Mfr # TFP001HS12X079CH
  • Zoro # G004471704
Width
12"
Color
Ocean Swell
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS12X079CH
Width
12"
Height
79"