  • Mfr # TFP001HS15X072CH
  • Zoro # G404466737
Width
15"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS15X072CH
Width
15"
Height
72"