  • Mfr # TFP001HS18X060CH
  • Zoro # G904481186
Width
18"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS18X060CH
Width
18"
Height
60"