  • Mfr # TFP001HS15X031SB
  • Zoro # G404465303
Width
15"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS15X031SB
Width
15"
Height
31"