  • Mfr # TFP001HS15X035SB
  • Zoro # G404467833
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HS15X035SB
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
35"