  • Mfr # TFP001HS15X040SB
  • Zoro # G704470793
Width
15"
Color
Peaceful Blue
True Fit
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS15X040SB
Width
15"
Height
40"