  • Mfr # TFP001HS18X031SB
  • Zoro # G004475566
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Fixed Mount
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS18X031SB
Width
18"
Height
31"