  • Mfr # TFP001HS12X046PT
  • Zoro # G504463667
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS12X046PT
Width
12"
Height
46"