  • Mfr # TFP001HS12X069PT
  • Zoro # G804465781
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Fixed Mount
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS12X069PT
Width
12"
Height
69"