  • Mfr # TFP001HS15X039PT
  • Zoro # G104469984
Width
15"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS15X039PT
Width
15"
Height
39"