  • Mfr # TFP001HS15X059PT
  • Zoro # G704470397
Width
15"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS15X059PT
Width
15"
Height
59"