  • Mfr # TFP001HS15X074PT
  • Zoro # G904468279
Width
15"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS15X074PT
Width
15"
Height
74"