  • Mfr # TFP001HS18X054PT
  • Zoro # G404478020
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS18X054PT
Width
18"
Height
54"