  • Mfr # TFP001HS12X065TB
  • Zoro # G204463363
Width
12"
Color
Raisin Brown
Fixed Mount
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS12X065TB
Width
12"
Height
65"