  • Mfr # TFP001HS12X069TB
  • Zoro # G104465955
Width
12"
Color
Raisin Brown
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS12X069TB
Width
12"
Height
69"