  • Mfr # TFP001HS18X030TB
  • Zoro # G304475204
Width
18"
Color
Raisin Brown
Fixed Mount
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS18X030TB
Width
18"
Height
30"