  • Mfr # TFP001HS18X031TB
  • Zoro # G204475410
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS18X031TB
Width
18"
Height
31"