  • Mfr # TFP001HS18X040TB
  • Zoro # G104481597
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HS18X040TB
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
40"