  • Mfr # TFP001HS18X077TB
  • Zoro # G004480805
Width
18"
Color
Raisin Brown
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS18X077TB
Width
18"
Height
77"