  • Mfr # TFP001HS12X035SM
  • Zoro # G304468725
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS12X035SM
Width
12"
Height
35"