  • Mfr # TFP001HS15X037HB
  • Zoro # G104468741
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS15X037HB
Width
15"
Height
37"