  • Mfr # TFP001HS18X059HB
  • Zoro # G404480429
Width
18"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS18X059HB
Width
18"
Height
59"