  • Mfr # TFP001HS18X071HB
  • Zoro # G304476690
Width
18"
Color
Sojourn Blue
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS18X071HB
Width
18"
Height
71"