  • Mfr # TFP001HS18X078HB
  • Zoro # G104480378
Width
18"
Color
Sojourn Blue
True Fit
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS18X078HB
Width
18"
Height
78"