  • Mfr # TFP001HS12X025OB
  • Zoro # G604474280
Width
12"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS12X025OB
Width
12"
Height
25"