  • Mfr # TFP001HS15X027OB
  • Zoro # G304474511
Width
15"
Color
Starless Night Blue
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS15X027OB
Width
15"
Height
27"